Úvodní strana Aktuality Aktiv klubů - Dobrovice 22.1.2022

Aktiv klubů - Dobrovice 22.1.2022

V Dobrovici se v sobotu dopoledne uskutečnilo setkání klubů OFS Mladá Boleslav. Svůj prostor dostali i členové vedení SKFS. 

V sobotním dopoledni 22.1.22 se v příjemné restauraci Radnice v Dobrovici sešlo zhruba 45 zástupců s více jak 25 klubů z Mladoboleslavska spolu s Výkonným výborem a zástupci odborných komisí OFS MB.

Předseda OFS MB nejprve zástupcům klubů popřál vše nejlepší do nového roku a zároveň poděkoval za úspěšné rozjetí podzimní části sezóny v klubech po nucené covidové přestávce.

První aktiv klubů měl za cíl vzájemné informování o fungování OFS za uplynulý půlrok včetně výhledu do budoucna. VV OFS, odborné komise tak i zároveň zástupci klubů přednesli některé své požadavky, jak zlepšit procesy či samotnou kvalitu úrovně fotbalu na našem okrese.

V krátkosti bylo představeno hospodaření OFS MB za rok 2021

Náš aktiv klubů podpořili a zapojili se do diskuzí zástupci vedení SKFS :  p. Tomáš Novák – 1.místopředseda SKFS, p. Tomáš Sluka – 2.místopředseda SKFS, p. Pavel Šmejkal – člen VV SKFS a p. Michal Pavlík – PR manager SKFS.

Proškolení z první pomoci přímo na fotbalovém hřišti, které se dá samozřejmě využít i v civilním životě, nám přednesla paní Věra Dandová ze záchranné služby Libereckého kraje.

S kluby bylo dohodnuto, že podobná jednání budou probíhat min. dvakrát do roka v různých podobách a na různých místech našeho okresu.

23.01.2022