Úvodní strana Aktuality Školení rozhodčích OFS MB - 18.2.2023

Školení rozhodčích OFS MB - 18.2.2023

Na školení rozhodčích se loučil se svojí aktivní kariérou pan Milan Tiller

Ve známém prostředí na SPgŠ a SOŠS NA Karmeli se konala jak teoretická tak praktická příprava rozhodčích OFS MB na jarní část sezóny.

Nejdříve však probíhal netradiční ceremoniál, kdy se se svoji aktivní kariérou v dresu rozhodčího a delegáta loučil pan Milan Tiller. Za celou 42 letou kariéru své zodpovědné a kvalitní práce pro OFS MB se s panem Tillerem rozloučil předseda OFS MB T.Ježek spolu s předsedou KR P.Jandou. Poděkování panu Tillerovi byl nekončící aplaus od svých mladších kolegů, kterým předával po dlouhá léta své zkušenosti.

Dále předseda KR ocenil dva rozhodčí za podzimní část sezóny. Prvním byl Václav Štěpánek, který napříč všemi soutěžemi odřídil nejvíce zápasů a to 46. Druhým oceněným rozhodčím byl Adam Stuchlík, který dle názoru KR udělal největší progres za podzimní část soutěže.

Celé školení, jako licencovaný lektor, odřídil Karel Vyhnal, který neotřelým způsobem vysvětloval změny v pravidlech popř. se snažil při video rozborech ukázat konkrétní situace, které mohou nastat během zápasů.

Nakonci školení si všichni zúčastnění ještě napsali test z pravidel.

OFS MB děkuje i panu řediteli SPgŠ a SOŠS a zároveň rozhodčímu OFS MB panu Štefanu Klímovi za perfektní přípravu a odvedené služby před a během školení rozhodčích

18.02.2023

Galerie článku